Kriminální ústředna

ZVLÁŠTNÍ ZPRÁVA OCCUPY VYŠEHRAD

V úterý 24.7.2012 kolem třetí hodiny noční,došlo v těsné blízkosti petičních stanů k mimořádné události.Po dlouhodobém nátlaku Městského úřadu Prahy 2-zvláště pak odboru přestupkového řízení,které stále více hraničí s perzekucí,byla v tuto noční hodinu (vedoucím tohoto odboru)prováděna “kontrola“petičních stanů,tak bezohledným způsobem,hraničícím se zákonem,že byl vyzván,aby ji ukončil,načež došlo k ostré hádce,která vyvrcholila fyzickým napadením účastníka petiční akce.Ten byl paradoxně jako jediný obviněn.Tento incident,byl zatím nejzávažnější v celém trvání petiční akce OCCUPY Vyšehrad.(Slovní napadání,nebo láhve házené z hradeb na účastníky nepočítáme)Za to uvítáme každého,kdo má zájem-ať už osobně,nebo písemně s námi diskutovat.

 

 

 

Hluboká nad Vltavou, Na Vyhlídce 724

Pavel Dlouhý

Bydliště a adresu kanceláře má na Adrese Na Vyhlídce 724,kde se ale zdržuje velmi málo.bydlí tam skutečně jen jeho manželka.

Tenhle dům má velmi pohnutou minulost, v osmdesátých letech ho opustily  bývalí majitelé, kteří emigrovali. Pavel Dlouhý ho tedy jako vysoce vlivný státní zaměstnanec, odkoupil od státu jako volný a ihned se do něj nastěhoval.V devadesátých letech následovala rekonstrukce a menší dostavby.

Dům má vchod z ulice Hosinecká a Na Vyhlídce. Je to skromný hranatý,zřejmně panelový a udržovaný dům z několika satelity na střeše.

Pavel Dlouhý se ale více zdržuje v restauraci Hubert (u centrálního parkoviště v Hluboké nad Vltavou), kterou používá jako rychlo kancelář. Tady taky příjmá návštěvy z řad ovčanů kterým údajně často pomáhá a podporuje. Mimo těch kterým pomáhá jsou ale takoví kterým nahání strach. Údajně jezdí v automobilu Porsche chaenne. Používá i několik jiných aut, které parkuje na zámku Hluboká.

Podle dostupných informací místních ovčanů se  Pavel dlouhý ale zdržuje víc v lokalitě Vondrov, je to jízdárna a velmi dobře střežené místo.Je tady velký pohyb lidí a parkoviště s luxusními auty.

 

 

Další páni na holení

·  KMOTŘI ODS

 

Přehledně: sedm kmotrů ODS a všechny jejich hříchy

 

PRAHA - Říká se jim kmotři a v posledních týdnech jsou pod drobnohledem. Drobnohledem cifršpionů Miroslava Kalouska, novinářů i veřejnosti. Po nedávných skandálech Iva Rittiga a Romana Janouška se vynořily nově i nanejvýš pochybné transakce Pavla Dlouhého známého coby kníže z Hluboké.

Nejnovější aféra, kterou přinesl deník MF Dnes, ukazuje, že na účet manželky "knížete z Hluboké" Pavla Dlouhého proudily desítky milionů z Rybářství Třeboň, která inkasovala státní dotace. Ze zakázek pražského dopravního podniku pro změnu získávala provize tajemná firma, která má blízko k lobbistovi a "Bendlovu Dalíkovi" Ivo Rittigovi. A Roman "Romeš" Janoušek spoluurčoval personální obsazení VZP, od níž získávaly jemu blízké firmy zakázky. Připomeňte si podezření, která se vznáší kolem kmotrů ODS.

PAVEL DLOUHÝ

https://i.lidovky.cz/09/113/lnbox1/MPR2f5112_ods22.jpg

Kongres ODS. Jihočeský Pavel Dlouhý (uprostřed) debatuje s delegáty.

místostarosta Hluboké, vlivný podnikatel, nejvlivnější člen ODS na jihu Čech a člen výkonné rady ODS

Říká se mu kníže z Hluboké a traduje se o něm, že ovládá současného ministra průmyslu Martina Kubu (ODS), který přišel z jihočeské ODS. Údajně se bez jeho požehnání v jižních Čechách neodehraje ani žádný větší byznys. "Jako Dlouhý má dlouhý prsty. V jižních Čechách se v lesnictví bez Dlouhého nic neděje," řekl o něm předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg.

Za kmotra Dlouhého označil sám expremiér Mirek Topolánek. Dlouhý "úřaduje" v restauraci Hubert, celkem malém podniku plném paroží u hlavní silnice v Hluboké nad Vltavou, kam se za ním sjíždějí různí politici.

Velké pochybnosti vyvolalo šetření jeho dopravního přestupku - jel rychlostí 140 kilometrů v hodině v místech, kde je povolena maximálně devadesátka. Úřady však přestupek nestačily vyřídit do jednoho rok, a pak už byl promlčen. Dlouhý měl přitom přijít na půl roku o řidičský průkaz a dostat pokutu v řádu desetitisíců. Případem se zabývá Okresní soud v Písku.

ČTĚTE VÍCE:

Manželce 'knížete z Hluboké' přicházely podivné miliony
Protest proti kmotrům: Jihočeskou ODS opouštějí členové

Nyní jihočeský finanční úřad prověřuje účty jeho manželky, na které přišly desítky milionů korun ze společnosti Rybářství Třeboň, která inkasovala státní dotace. "Očekávám, že bude schopen tyto věci vysvětlit," reagoval ve středu premiér Nečas na nejnovější podezření. Pokud Dlouhý své kroky a konání nebude umět vysvětlit, je podle Nečase otázkou, zda může ve své stranické pozici zůstávat.

"Já nevím, jak mohu zakročovat do soukromých záležitostí toho nebo onoho člověka. On je na nějaké politické pozici. Buďto bude schopen své konání a kroky vysvětlit, a nebo nebude," myslí si premiér.

PATRIK OULICKÝ

https://i.lidovky.cz/09/113/lnbox1/TER2f4e12_a9p3h0594_2_.jpg

Vlivný ústecký podnikatel Patrik Oulický se chystá zaplatit láhev vína, kterou vypil s Ivo Rittigem a někdejším senátorem Alexandrem Novákem.

je součástí ODS v severních Čechách, kde je jeho hlavní "revír", přízvisko kmotr si vysloužil od Topolánka, blízko měl vždy k Petru Gandalovičovi, bývalému ministru zemědělství

Analytici ministerstva financí Oulického podezírají, že šidil stát na daních. Sumy na jeho účtu údajně nesouhlasí s tím, co odevzdal správci daně. Na jeho účtu se točily peníze z firem z Ústeckého regionu, které se "shodou okolností" podílejí na veřejných zakázkách.

Je představitelem firmy Severočeská stavební, která získává na Ústecku zakázky v řádu stamilionů korun.

Postavil si honosné rodinné sídlo v chráněné oblasti Českého středohoří částečně bez povolení. To se mu ale dodatečně podařilo získat.

ČTĚTE VÍCE:

Stavební odbor dodatečně povolil Oulického černé stavby
Oulický a Novák znovu v akci. Úřad v Ústí jim dal miliony za pronájem

Vít Bárta poukazoval na jeho napojení na vedení ústeckého Ředitelství silnic a dálnic. Oulický to popřel, nicméně se ukázalo, že figuruje u zakázek ŘSD za 2,5 miliardy.

TOMÁŠ HRDLIČKA

https://i.lidovky.cz/10/071/lnbox1/PKS3428be_hrdlicka.jpg

Tomáš Hrdlička. Říká se o něm, že je šedou eminencí pražské ODS.

vlivný podnikatel, šedá eminence pražské ODS, v hlavním městě má velký vliv, proto se mu někdy říká Janouškovo dvojče

Spekuluje se, že spolu s Janouškem stojí za finanční skupinou Natland, která koupila pražskou developerskou firmu Navatyp, jež v minulosti získávala lukrativní městské veřejné zakázky. Oba to však popírají. Při soukromých hovorech však údajně mluví Hrdlička o Natlandu jako o své Pentě.

Čelil podezření z přijímání úplatku v souvislosti s prodloužením nájemní smlouvy na obecní pozemek. Narozdíl od  bývalého poslance ODS Vladimíra Doležala ale byl zproštěn obžaloby.

Před volbami v roce 2010 se hovořilo o propojení Hrdličky se stranou Věci veřejné. U soudu s Vítem Bártou a Jaroslavem Škárkou druhý jmenovaný na toto propojení znovu poukazoval. Škárka prohlásil, že v roce 2009 Hrdlička, spolu s Janouškem, poskytl VV 200 milionů korun na rozjezd strany. Stejné podezření vyjádřil dříve i Topolánek. Bárta se ale od Hrdličky distancoval hned jak se stal ministrem dopravy, když mu zakázal vstup na jeho ministerstvo. Hrdlička se však blízkostí k Bártovi netají.

ROMAN JUREČKO

https://i.lidovky.cz/12/041/lnbox1/JKZ424d4a_p201204050302901.jpg

Místopředseda plzeňské ODS Roman Jurečko u soudu vysvětloval své vazby na VV.

bývalý hospodský, údajný vládce plzeňské ODS, účastník dovolené v Toskánsku, "nepřítel" Bárty 

Je označován za "vodiče" ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila. Ten nepopírá, že se s Jurečkem schází, odmítá však, že by jím byl řízen. Nyní se hovoří i o jeho vlivu na nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, který se údajně jejich schůzek též účastní.

Jméno Jurečko se v poslední době skloňovalo především v souvislosti s jeho lobbováním u Bárty proti zvolení Pavla Rödla šéfem karlovarské pobočky Ředitelství silnic a dálnic. Bárta mu však funkci přesto dal. Nyní je Jurečko terčem Bárty, který ho chce smést z vlivné pozice svou kandidaturou na hejtmana Plzeňského kraje. Jurečo podle Bárty stál také u puče ve VV.

ČTĚTE VÍCE:

Bárta přechází do útoku, bude kandidovat na hejtmana

Jurečko se už zapletl i se zákonem. V roce 2002 odešel ze soudní síně s podmínkou za to, že řídil automobil po odebrání řidičského průkazu.

Je spolumajitelem Golf Park Restaurantu a šéfem představenstva Plzeňské teplárenské.

IVO RITTIG

https://i.lidovky.cz/10/071/lnbox1/PKS3428c5_rittig.jpg

Ivo Rittig. Podniká v luxusu, blízký Petru Bendlovi (ODS).

oficiálně podnikal s módou, ovládal a zřejmě ještě ovládá nejluxusnější pražské butiky, jeho stopy vedou k zakázkám dopravního podniku

V minulosti byl označován za loutkovodiče Petra Bendla, a to především v době, kdy byl Bendl ministrem dopravy. Vliv na Bendla podle všeho neztratil ani dnes, kdy šéfuje ministerstvu zemědělství. Rittigova jméno se totiž skloňovalo v souvislosti s kontrolou státního pivovaru Budvar, kterou spustil právě Bendlův úřad.

ČTĚTE VÍCE:

Milion dolarů pro Rittiga. Prohlédněte si dokument o půjčce
Fond: Peníze za předražené jízdenky inkasoval lobbista Rittig

Rittigovy stopy bylo možné dohledat za obchody se solárními parky i u zakázek pražského dopravního podniku. A obchodoval i s informacemi. Pro exposlance Vladimíra Doležala (ODS) sháněl citlivá data u protikorupční policie, která vyšetřovala politikův případ.

ROMAN JANOUŠEK

https://i.lidovky.cz/10/021/lnbox1/ANI30fedb__IKX4273.JPG

Turnaj v pólu ve Vysokých Tatrách - setkání lobbistů. Na snímku je čelem k objektivu Roman Janoušek (druhý zleva) a Marek Dalík.

zvaný Romeš, další z kmotrů, který má svůj domicil v Praze, nyní mu hrozí vězení za to, že srazil ženu a od nehody odjel 

Jak ukázaly nedávno zveřejněné odposlechy, Janoušek velmi aktivně zasahoval do agendy dnes už bývalého pražského primátora Pavla Béma (ODS). Nahrávky rovněž potvrdily, že dával dárky nejvýše postaveným úředníkům magistrátu.

Firmy Ora print a Medea kultur, u nichž lze Janouškovy vazby dohledat, získávaly podezřelé zakázky u státních Lesů ČR a u Všeobecně zdravotní pojišťovny.

V roce 2009 švýcarské úřady dočasně zablokovali Janouškovy účty, na nichž bylo čtvrt miliardy korun.

ČTĚTE VÍCE:

Janoušek si čile telefonoval s Řebíčkem, Chalupou i Bendlem
Jak velký majetek má Janoušek? Úřady v tajnosti pátrají

Z přítmí definitivně vystoupil, když v silné opilosti svým luxusním vozem srazil řidičku, jejíž auto předtím naboural. Před policisty se pokoušel utéct, přesto jej pražská policie po zadržení a výslechu pustila domů.

ALEXANDR NOVÁK

https://i.lidovky.cz/10/071/lnbox1/PKS3428c2_novak.jpg

Alexandr Novák. Bývalý senátor ODS měl vzít úplatek 43 milionů.

bývalý senátor,  mezi stranické kmotry ODS ho zařadil Topolánek, měl blízko k Petru Gandalovičovi (rovněž ODS).

Novák coby starosta Chomutova vyjednal prodej městských akcií v energetických společnostech. Firma VNG zaplatila městu 317 milionů korun a na Novákův zahraniční účet přiteklo 43 milionů korun. Na konci roku 2010 označil soud transakci za korupci a Nováka potrestal – nepravomocně – dvouletou podmínkou a pětimilionovou pokutou. Novák se odvolal.

Policie v minulosti vyšetřovala, proč desítky milionů korun na podporu zaměstnanosti na severu Čech získaly dvě firmy, v nichž figuroval Novákův bratr Jiří. Kriminalisté zkoumali hlavně roli Alexandra Nováka coby člena komise, která o dotacích rozhodovala.

Na Děčínsku v roce 2009 začal stavět benzinovou pumpu bez povolení úřadů a v Moldavě na Teplicku postavil v rozporu se zákony solární elektrárnu. Ústecký krajský úřad ale před pár dny rozhodl, že se stavba může obejít i bez nutné výjimky z ochrany živočichů a rostlin.

ČTĚTE VÍCE:

Úřad zachránil soláry kmotra ODS Alexandra Nováka
Kmotři šidili stát na daních, tvrdí analytici

Novákovo jméno je také spojené s rychlým nákupem pozemků v Krušných horách, které pak ale potřebovala firma RWE vykoupit pro chystaný plynovod.

https://i.lidovky.cz/12/043/lngal/SPA42be79_kmotrivcesku.jpg

 

"Hlubocký kníže" Dlouhý zřejmě Kalouskovi vyhrožoval. Ministr je zaskočen

Uměle vyvolaná pseudokauza či problém posunující Českou republiku někam dál – směrem k mafiánskému prostředí? Oběma způsoby lze nahlížet na případ, který se rozvíjí mezi dvěma mocnými muži – vlivným členem výkonné rady ODS Pavlem Dlouhým a ministrem financí Miroslavem Kalouskem (TOP 09).

 

 

Člen výkonné rady občanských demokratů Pavel Dlouhý, kterému se přezdívá také „kníže z Hluboké“, údajně poměrně zvláštním způsobem naznačil Kalouskovi, aby nechal na pokoji záležitost kolem podivných 45 milionů na účtu jeho ženy. Tedy ani tak on, jako jeho speciální tým zabývající se nejvážnějšími podezření finanční kriminality, Finančně analytický útvar (FAÚ).

V rozhovoru pro Lidové noviny měl totiž doslova uvést větu na adresu ministra financí: „Je to člověk opilý mocí, ale mám ho rád. Mám rád jeho ženu, jeho děti.“ A právě v posuzování této věty se názory rozcházejí. Vzhledem k tomu, že prý se Pavel Dlouhý osobně s rodinou Kalouska nestýká a jeho dnes už exmanželku ani děti osobně také nezná, jde prý zřejmě o výhrůžku.

Bývalý elitní kriminalista: Je to provokace nebo výhrůžka

„Nepodceňoval bych to. Minimálně může jít o provokaci, výhrůžka se rovněž nedá vyloučit a já bych ji tam osobně viděl. Zda je myšlena vážně, je velmi těžké odhadnout. Já  pana Dlouhého neznám, tudíž neumím odhadnout, do jaké míry by uměl být razantní v naplnění nějaké výhrůžky, či jak by mu mohlo napomoci prostředí, aby se tímto způsobem vyjadřoval k někomu, kdo mu eventuálně mohl šlápnout na kuří oko, jak se říká,“ reagoval pro ParlamentníListy.cz Václav Láska, bývalý elitní policejní vyšetřovatel.

Psali jsme:

I když se takovéto praktiky podle Lásky vymykají dosavadním známým praktikám v českém prostředí, což může představovat jistý posun k negativním jevům ve společnosti, policie se s největší pravděpodobností zabývat kauzou nebude. „Musela by mít konkrétní důkazy a poznatky. A ty podle všeho nemá,“ vysvětlil Václav Láska.

Kalousek: Jsem na vyhrožování zvyklý, ale od vysoce postaveného člena ODS?

Miroslav Kalousek k celé záležitosti LN řekl, že Dlouhého slova opravdu nepokládá za náhodná. „Obecně jsem na výhrůžky zvyklý, ale z úst člena výkonné rady ODS mi to přijde zvláštní a neuvěřitelné.“

Znamená to tedy, že přichází nové období – ve kterém vypukne i v rámci vládní koalice boj srovnatelný s mafiánskými praktikami? Podle některých odborníků tomu tak již je. Jen se o tom zatím veřejnost nedozvídala.

To, co se v Česku děje, nejsou praktiky státu, ale mafie, říká Dvořáková

„V podpalubí roste nespokojenost, ale na palubě Titaniku se tančí. Lidi jsou naštvaní, že politici neřeší věci, které by měli, a místo toho provozují hrátky, kdo co na koho ví. To jsou praktiky mafie, ne státní správy," řekla pro ParlamentníListy.cz již vloni politoložka Vladimíra Dvořáková.

Psali jsme:

A vzápětí se ohradila, že situaci v české politice nelze skoro již z pohledu politologa komentovat. "Víte, to se opravdu nedá vůbec okomentovat z hlediska politologa. Ta současná situace se již zcela vymkla všemu, co politologie umí vydedukovat, spočítat a odhadnout. Spíš byste se museli obrátit na znalce mafiánských praktik - protože pouze o ně v české politice už jde. Já politické praktiky komentovat opravdu neumím," uvedla dále profesorka politologie z VŠE.

Jde o to, kdo koho dřív politicky odstřelí. Zatím jen politicky...

A dodala, že je zřejmé, že se stále více jedná o to, kdo koho kdy odstřelí. „Myslím zatím jen politicky. Ale co očekávat od politické reprezentace, kde všichni na všechny sbírají kompromitační materiály, které skladují, aby je ve správnou chvíli vytáhli? Politici se obklopují podivnými experty, místopředseda vlády vystartuje na novináře třeba s nějakou údajnou nahrávkou, kterou vzápětí popře a připadá mu to normální. Na ministerstvech se vyhazují odborníci, aby se nahradili kamarádíčky, kteří problematice většinou vůbec nerozumějí. A přihrají se jim obrovské smluvní platy," pokračovala ve výčtu důvodů k rozhořčení politoložka. To, zda tedy bude kauza mezi dvěma zmiňovanými muži znamenat nějaký milník ve vývoji politcké scény, či zda jde o nevinnou záležitost, ukáže čas.

ParlamentníListy.cz požádaly o vyjádření k celé záležitosti Pavla Dlouhého. Ten však telefony nezvedal a ani na sms nereagoval.

Pokud shrneme důvody, jež vedly až k takovýmto možným závěrům, pak jimi byl nedávný únik informací do MF DNES o šetření FAÚ. To mělo odhalit, že na účty manželky Pavla Dlouhého, která je ženou v domácnosti, údajně doputovalo 45 milionů korun. Největší částky z toho přišly z Rybářství Třeboň, které inkasovalo několik státních dotací a v jejímž představenstvu sedí Dlouhý.

Nutno dodat, že spory mezi Pavlem Dlouhým a Miroslavem Kalouskem a dokonce i předsedou TOP 09 Karlem Schwarzenbergem byly i v minulosti.

Žalobce i napotřetí zrušil stíhání exstarosty Jančíka

Detektivům z protikorupční policie (ÚOKFK) se znovu nepodaří dostat k soudu bývalého starostu radnice Prahy 5 a někdejšího místopředsedu pražské ODS Milana Jančíka (52).
Státní zástupce jim totiž v pondělí už potřetí zrušil usnesení o zahájení Jančíkova trestního stíhání pro zneužití pravomoci.

 

 

 

 

 

KDO JE KAROLÍNA PEAKE ? ?

Fakta :

Karolína Peakeová – rodina její matky, Radky Kvačkové, rozené Šebkové, obdržela darem od maltézských rytířů Velkopřevorský mlýn na Čertovce (Praha, Malá Strana), kde dosud bydlí.

Karolína Peake byla členkou ODS, ale nemohla se protlačit na přední místa (jo, naši modří kmotři tam jen tak někoho nepustí, jen své vyvolené a pozychrované, Karolína zosobňuje totiž cizí elitářské zájmy), takže tudy cesta nevedla, musela odejít, nechtěla být řadovou členkou.

Podporuje ji manžel Charles Peake, vystudoval mezinárodní management v USA, odkud je i jeho adoptivní otec, Američan s lukrativními posty…

Pro koho pracoval?

Pro renomovanou investiční spol. ErnstYoung, Goldman Sachs. Pak se jako mladý Američan ocitl v Praze, měl místo v Citybank, dál následovala Commerzbank (netřeba dodávat, že tyto 2 banky spolu ještě s dalšími 3, včetně Goldman Sachs a americkým Fedem, prioritně hrají se světem špinavou a chamtivou hru a přivedly svět na pokraj obrovské krize). Pak následovala řada dalších společností, mezi nimi i vedení Unipetrolu, odkud byl pan Peake vyhozen, neboť pro Francouze vedl zkorumpované výběrové řízení, ale nevydařilo se a přišlo se na to. Měl by být za mřížemi, ale pánové ve vedení se dohodli, že budou obě strany mlčet, ale on musel opustit post.

Nemá snad nakonec Karel Gott pravdu, když řekl, že světu vládnou lóže a elity?

Karolína – maltézští rytíři (proto si rozumí se Schwarzenbergem a jeho Bielderbergem), její manžel je zřejmě investiční zloděj velkého kalibru a to přímo od zdroje – z Ameriky z bandy kolem Goldman Sachs.<<

 

 

 

Záznam z rozhovoru mezi Romanem Janouškem (pražský lobbista ODS - viz dokončený SPIS

Pavel.B, spolumajitel BigBoard) , Miroslavem Janstou ( pražský lobbista ČSSD) a Richardem

Fuxou (spolmajitel a statutární orgán bilboardové společnosti BigBoard):

Uskutečněno v hotelu Hilton v Praze, březen 2012, několik dní před havárií lobbisty Janouška

Janoušek: zdar a sláva neúplatnému senátu

Fuxa: Romeši, ty jsi fakt čaroděj

Janoušek: já ne, to moje škvára čaruje

Jansta: a pak že koalice ČSSD a ODS je mrtvá

Fuxa: chlapi, jste kouzelníci, ale kolik mě to bude stát

Jansta: já to mám na rozdíl od Romeše jednoduchý, pro Karlíka Korytáře a jeho kluky ze senátu jeden

a čtvrt milionu, ale je potřeba připravit 2,5 milionu pro Pepíka Smýkala a jeho parlamentní bandu,

peníze budou u mě v trezoru a až to odsouhlasí, jak mají, tak jim je pak vyplatíme

Janoušek: to máš Mirku jako u notáře, ale ty seš vlastně kolega právník, to víš doktor jako doktor. Já

to mám složitější počítání, Hillary Vrecionová chce pro sebe a svůj týmeček dvojku (rozuměj ve

vekslácké hantýrce 2 miliony Kč) a parlamentní divize mojí firmy Boris, Pavka a spol. čtyry mega.

Jansta: dáme něco Paroubkovi?

Janoušek: na toho sere bílý tesák a netlač ho sem Mirku furt, to je potřetí, co pro něj chceš love pro

toho Řeka z Ithaky, mě už to nebaví, Haška toho samozřejmě vytopit musíme, ale péčko je nám na

nic, ale musíme nasypat tomu nenažranýmu Drobilovi, jinak do toho hodí vidle.

Jansta: ale přece Drobil má slíbeno několik stovek billbordů do kampaně tak byl informovanej i Ivoš

Ritigů a souhlasil s tím, že jim to kampaň hodně zlevní.

Fuxa: ten Drobil s Ritigem jsou neuvěřitelně nenažraný hovada, nikdy nezapomenu jak jsem Ritigovi k

Prašný bráně nes 5 milionů v hotovosti a on se mi vysmál, proč mu nesu drobný na kafe. Hlavně ale v

rozpočtu nesmíme zapomenout na Markovou ze Solutionu, která chce za svoje parlamentní sexuální

služby milion čtyřista tisíc. Jen abych se s těma všema darmošlapama politickejma vůbec dopočítal.

Janoušek: neříkej vždyť ti Richarde taky ale snad přispějou i další ne?

Fuxa: přiloží taky AVK, dali už milion a minimálně další doloží, ale především seženou špínu na toho

zoufalce Laudáta když dělal v obecňáku ředitele a ještě na toho druhýho poslance, jméno už si

nepamatuju, co nám dělal ty problémy. Ale aby to nedopadlo jak na pražský radnici, kde si Svoboda

přes Hanče řekne o dva miliony a ta Pecičova srbská dcerka Udženija o milion a bezpohlavní topácký

komici Hudeček, Richtr a Tůma taky milionek za držhubný a pak to podrazej. To jsou ale strašlivý

křiváci, až je mi z nich na zvracení.

Janoušek: to víš, ty maj speciální školení od rezavýho Hávy, kterej je český otec myšlenky, nejdřív to

zkasíruj a pak to polož

Jansta: na Hávovi je nejlegračnější jak každýmu vyhrožuje finančně analytickým útvarem a sám by se

ho měl bát nejvíc s těma svejma lichtenštejnskejma firmičkama. Teď mi zrovna Láďa Johanes

vyprávěl jak strašlivě Háva kasíruje Beneše v Čezu. A jak si poradíme s těma poslancema co už

minule v parlamentu s nima byly ty problémy?

Janoušek: Vždyť ten seznam máš, sepisovali jsme ho minule. Tady všichni furt melou jak to s Ivošem

Ritigů kasírujem, ale rezavej Háva to vykošťuje brutálně o řád vejš, nic nedělá, přijede ze Švýcar a jen

chodí a vybírá to jak mafiáni v Bronxu, je mi toho Beneše až trochu líto, Roman to psychicky nevydržel

dávat každej měsíc takovýhle rakety protože Háva ČEZ pojal jako kosmickej výzkum. Divím, že už za

ty vybraný prachy Omnipol nevypustil pár raket do kosmu.

Fuxa: jasně, to zařídíme, euroavk zprodukuje tu špínu na potížisty, vždyť Marková už jim dodávala

nějaké kompro na největší kverulanty, ale nejvíc můžeme věřit mediální kampani Mirka Soukupa, vždy

už si na to nakoupil i časopisy a je strašně hladovej

Janoušek: Michal Voráček je taky nachystanej, ještě mám v záloze dva hlasy z véček a jednoho

odpadlíka

Jansta: já mám taky v záloze čtyři komunisty, ale Voráček je žvanil, tady bych se určitě spoleh na

Míru Soukupa, ten když ty poslanecký parazity poleje kýblem špíny, tak už to ze sebe nikdy nesundaj

Janoušek: a kdo by si tak ještě potřeboval přihrábnout?

Jansta: já myslím, že ta zoufalka Pík z vévéček, v novinách psali, že v tom daňovým přiznání uvedla,

že má našporováno jen 5 milionů, vždyťje to bída a utrpení

Janoušek: jo tak to je tragédka, ta má doma toho Asiata s malým dráždidýlkem, ale pozor, ta je úplně

blbá, a víte co se chlapi říká, že hroby se nemaj votvírat

Fuxa: jo to si taky myslím, to je děsný strašidlo.

Janoušek: tak kluci domluveno, já musím běžet